مرلین مونرو

نگرش معروف ترین بازیگر سینمای آمریکا نسبت به هالیوود


هالییودی که من می شناختم هالیوود شکست خورده ها بود. تقریبا هر کسی که می شناختم به نحوی از سوءتغذیه یا اندیشیدن در مورد خودکشی رنج می برد. دنیای هالیوود شباهتی به آن یک مصراع شعری داشت که می گفت ؛ هر جا هر جا پر ز آب اما نه قطره ای برای نوشیدن، هر جا هر جا پر از اشتهار اما نه یک سلام و علیک برای ما.


ما روی پیشخوان دراگ استورها غذا می خوردیم. در اتاق های انتظار می نشستیم. ما خوشگل ترین طایفه گداهایی بودیم که شهری را به اشغال در آورده بودند. و چقدر هم تعداد ماها زیاد بود! برندگان مسابقه زیبایی، دخترهای پر زرق و برق کالج ها، دخترهای بیش از حد زیبای خانه مانده که از تمام ایالات مختلف آمریکا به آنجا آمده بودند... پس شما با آن ها می نشستید و به طرح ها و دروغ هایشان گوش می دادید. و شما هالیوود را از خلال چشم های ایشان می دیدید_ یک ‌" جــنده خــانه " فوق العاده شلوغ یک چرخ و فلک که به جای اسب های چوبی، تویش تختخواب گذاشته بودند.

از کتاب داستان من، مریلین مونرو، ترجمه مهداد ایرانی طلب، انتشارات جاجرمی، ص 67_ 68

پ.ن: فساد اخلاقی در میان اهالی سینما و بطور کلی هنرمندان، امری شایع و فراگیر هست، از این نظر بین سینمای ایران و آمریکا و فرانسه و ... تفاوت چندانی نیست، تنها موضوع نحوه برخورد با این نوع فساد هست! در کشورهای لیبرال به راحتی در مورد وجود این فساد حرف میزنن، در ایران سانسور می کنن! در حالی که عموما انسان ها در مورد موضوعات جنسی حریص هستن و این واقعیت دنیای امروز ماست! کتاب داستان من گزارشی از خاطرات مرلین مونرو است، که بخش زیادی از روابط جنسی اون رو با بازیگران سینمای آمریکا توضیح میده، البته باید یقین داشت که متن این کتاب با سانسور و ممیزی بسیار زیاد احتمالا تونسته مجوز انتشار رو بگیره! در هر حال خوندنش خالی از لطف نیست.

/ 0 نظر / 92 بازدید